Szukanie rowerów

 

Poszukujesz swojego wymarzonego roweru, ale nie możesz go znaleźć?

A może zastanawiasz się czy jest szansa by znaleźć go w lepszej kondycji, kolorystyce czy też cenie?

 

Zespół Bike2Hand jest tutaj po to by go znaleźć!

 

Zleć nam szukanie swojego wymarzonego roweru, a my skontaktujemy się ze swoimi dostawcami, właścicielami unikalnych modeli, sobie znanymi ścieżkami odnajdziemy tej JEDEN JEDYNY rower i dostarczymy go do Ciebie!

 

Jak to działa?

 

  1. Zlecasz nam szukanie swojego wymarzonego roweru poprzez wypełnienie arkusza online. Im więcej szczegółów do niego wprowadzisz, tym większa szansa na finalny sukces.
  1. Nasz zespół rozpoczyna poszukiwania. Z reguły wracamy z pierwszymi propozycjami do 5. dni od dnia zlecenia. Jeżeli rower jest bardzo unikatowy, może to zająć dłużej, jednakże jeżeli nie znajdziemy dla Ciebie Twojego wymarzonego roweru do 30. dni to poszukiwania są zakończone. Jednakże jeżeli masz dalej cierpliwość i zależy Ci na danym rowerze to zespół Bike2Hand zmienia to zlecenie w tryb obserwacji i monitoruje rowery na całym świecie do łącznie 90. dni od dnia rozpoczęcia zlecenia.
  1. Jeżeli Twój wymarzony rower został znaleziony to nadchodzi czas decyzji – kupujesz albo nieJ
  1. Jeżeli Twój wymarzony rower nie został (L) znaleziony mamy nadzieję, że ufasz nam, że zrobiliśmy co w naszej mocy by spełnić Twoje marzenie. Jeżeli kiedyś go zauważymy wrócimy do Ciebie z informacją!

 

 

Ile to kosztuje?

 

Koszt takiego zlecenia to zadatek w wysokości 500 zł.
Jeżeli znajdziemy Twój rower i go kupisz to o tyle pomniejszymy jego cenę i tym samym jego szukanie jest już w cenie.
Jeżeli znajdziemy Twój rower, ale mimo to nie zdecydujesz się na zakup to powyższa kwota przechodzi i pozostaje na koncie Bike2Hand, a my obiecujemy, że mądrze ją zainwestujemy by stale rozwijać Bike2Hand – dzięki temu mamy nadzieję, że nie będzie Ci smutno.
Jeżeli nie znajdziemy Twojego wymarzonego roweru oddajemy połowę tej kwoty czyli 250 zł, a 250 zł to opłata za naszą pracę i obdzwonienie połowy, a czasami całego świata by zrealizować Twoje marzenie. Dla nas to fair propozycja, mamy nadzieję, ze dla Ciebie też.

 

Wypełnij formularz i czekaj na nasz kontakt: