Od kilku lat stale obserwujemy wzrost rowerów na europejskich drogach. Nieustannie wzrasta również ilość kradzionych rowerów, szczególnie, że ich wartość i brak dostępności stale rośnie.

Skradziono Ci rower?

 

Wprowadź go do naszej bazy skradzionych rowerów. Pozwól innym dowiedzieć się jak on wygląda, jakie ma cechy charakterystyczny.

Może to pomóc zarówno tobie w odzyskaniu roweru jak i kupującym używane rowery przed zakupem przedmiotu pochodzącego z kradzieży (uwaga: warto zapoznać się z art. 292 Kodeksu Karnego).

 

Pamiętaj, Bike2Hand skupia w sobie bardzo szeroką społeczność rowerową. Są wśród nas ludzie, którzy żyją rowerami 24/7, przeglądamy social media, dostępne oferty rowerowe – można zaryzykować stwierdzenie, że nie ma możliwości by ktoś z członków naszej rowerowej społeczności nie spotkał się ze skradzionym rowerem, lub też z ofertami jego części na sprzedaż. Ważne byśmy mieli łatwy dostęp do sprawdzenia danego modelu lub części.

 

Tym samym, jeśli spotkało Cię nieszczęście i Twój rower został skradziony – poinformuj nas o tym tutaj!  Skradzione rowery

  Marka: Kross
  Model: Hexagon
  Rok produkcji: 2020
  Numer seryjny: 1019547056
  Znaki charakterystyczne: Kilka drobnyvh rys na ramie
  Województwo: Dolnośląskie
  Miasto: Wrocław
  Opis zdarzenia: Rower skradziony w dniu 13.09.2022r. we Wrocławiu, okolice Placu Jana Pawła.
  Kolor granatowy.srebrny.niebieski.matowy.
  Rower miał charakterystyczne manetki koloru niebieskiego, siodełko czarno niebieskie, błotnik przedni oraz tylni regulowany dodatkowe drobne oświetlenie. Przednie koło było mocowane na szybkozłączkę     natomiast tylne na śruby, tylna opona była nierównomiernie zużyta, oczywiście kolory i dodatki w które został wyposażony mogły ulec zmianie. Rozmiar ramy M (27×19). Na ramie kilka drobnych rys,     ogólnie w bardzo dobrym stanie
  Data zdarzenia: 2022-09-13