Bike2Hand

O nas

Bike2Hand to wirtualne miejsce wszystkich fanów rowerów.

Miejsce, gdzie można znaleźć swój nowy rower, poczytać ciekawe artykuły i poradniki, miejsce, gdzie można zgłosić lub sprawdzić czy dany rower nie został skradziony, zlecić szukanie konkretnego roweru ekspertom B2H, sprzedać swój rower czy też ubezpieczyć rower.

Naszym celem jest stać się codziennym partnerem, dla każdego dla kogo rowery są tym samym czym dla nas – nieodzowną i bardzo ważną częścią życia codziennego.

Wraz z zespołem stale pracujemy nad rozszerzaniem funkcji i usług B2H tak by stawać się stale bardziej kompleksową platformową rowerową jednocześnie trzymając się własnych, bardzo wysokich standardów.

Bike2Hand to dużo więcej niż platforma sprzedażowa czy też marketplace. To wirtualne ucieleśnienie filozofii less waste i stworzenia miejsca, gdzie wszyscy możemy realizować swoje marzenia dotyczące rowerów jednocześnie dbając o naszą planetę i pozostając w zgodzie samymi ze sobą.

 

Jeżeli jest coś czego Ci brakuje w Bike2Hand, albo chcesz podzielić się z nami swoim pomysłem – super! Z przyjemnością Cię wysłuchamy! Podziel się swoją opinią na email: sklep@bike2hand.pl