Ubezpieczenie Roweru

 

Poświęcasz rowerowej pasji wiele czasu i pieniędzy? Nie oszczędzaj na wykupieniu dobrego ubezpieczenia – utrata ukochanego sprzętu boli podwójnie, jeżeli wiesz, że można było się przed tym zabezpieczyć. To szczególnie ważne w przypadku rowerów o dużej wartości, kiedy suma odszkodowania jest proporcjonalnie wyższa.

 

Koniecznie zadbaj o polisę, jeżeli:

  • obawiasz się kradzieży z piwnicy, garażu lub domu,
  • zostawiasz rower pod pracą lub w innym, łatwo dostępnym miejscu, narażając się na kradzież roweru „w drodze”,
  • dużo jeździsz po mieście lub drogach publicznych, gdzie ryzyko nieszczęśliwego wypadku z udziałem osób trzecich znacząco wzrasta,
  • planujesz udział w zawodach amatorskich lub profesjonalnych, gdzie Twój rower będzie wykorzystywany do granic swoich możliwości.

 

W zależności od potrzeb, dobre ubezpieczenie ochroni Ciebie i Twój sprzęt tak długo, jak będziesz tego potrzebować na terenie nawet całego świata! Dodatkowo ubezpieczysz także swój bagaż podręczny czy części zamienne.

Rolą Bike2Hand jest dostarczyć rowerowej społeczności pełny zakres usług, dlatego we współpracy z liderem w swojej branży – firmą “Ubezpieczenia Dariusz Sarota”, umożliwiamy Ci ubezpieczenie roweru w łatwy i szybki sposób.

 

Tego rodzaju polisy dopiero pojawiają się na polskim rynku, dlatego nie są dostępne jeszcze kompleksowe ubezpieczenia all-in-one, przygotowaliśmy jednak możliwie najkorzystniejszą ofertę – podzieloną pomiędzy ubezpieczenie od kradzieży oraz casco i zdarzeń losowych, każde z dodatkową opcją dedykowaną pod udział w zawodach.

 

Wypełnij prosty formularz online lub wyślij maila z prośbą o kontakt, a wrócimy do Ciebie z propozycją polisy!

Odpowiedź na pytania nie jest wiążąca, pozwala nam jedynie przygotować najlepszą ofertę – przed jej podpisaniem w każdej chwili możesz dokonać niezbędnych zmian. Jeżeli masz problem z uzupełnieniem ankiety, chętnie skonsultujemy wszelkie wątpliwości.

 

EMAIL: biuro@taniepolisy.info

TELEFON: 791 591 022

Ubezpieczenia by Dariusz Sarota

Już od ponad 20 lat oferujemy kompleksową ochronę ubezpieczeniową, profesjonalną obsługę i ogromne doświadczenie. Współpracujemy z ponad 30 towarzystwami ubezpieczeniowymi, co daje nam pełną znajomość rynku. Jesteśmy na bieżąco z aktualnymi ofertami ubezpieczycieli i dostępnymi na rynku promocjami, dzięki czemu możemy dobrać najkorzystniejszą dla Ciebie opcję. Z nami ubezpieczysz także zdrowie i życie, dom, mieszkanie, samochód, inwestycję, działalność gospodarczą czy podróż.

Powiemy Ci, na co zwrócić uwagę wybierając polisę – na czym nie warto oszczędzać, a z czego możesz zrezygnować. Możesz również liczyć na naszą pomoc w załatwieniu formalności, np. wypowiedzenia umowy OC czy rejestracji samochodu.”