Certyfikat B2H

Bike2Hand to miejsce spotkań wszystkich pasjonatów rowerów. To również miejsce, gdzie znaleźć swój nowy (choć używany) rower.

Przy zakupie roweru kluczowymi aspektami są dla jakich celów będzie on używany oraz jego rozmiar, jednak przy zakupie roweru używanego dochodzą dodatkowe aspekty:

– w jakiej kondycji jest rower?
– czy będzie można na nim od razu jeździć, czy też będzie potrzebny obszerny serwis, który zwiększy koszty?

 

Biorąc pod uwagę ceny rowerów i chcąc wyjść naprzeciw obu stronom transakcji tj. sprzedającego i kupującego B2H wdrożyło Certyfikat Jakości, który nazywa się Certyfikatem B2H.

 

Czym jest Certyfikat B2H?

 

To zapewnienie, że rower jest dokładnie w takim stanie jak opisany na stronie bike2hand.pl i został gruntownie sprawdzony (jak również, jeśli to konieczne, serwisowany) przez zespół bike2hand.

 

Ponadto, rower jest co najmniej w stanie bardzo dobrym lub doskonałym.

 

Jak wygląda proces przygotowania roweru?

 

Rower zostaje całkowicie rozebrany i każdy z jego elementów jest wyczyszczony i przygotowany na kolejne miesiące i lata użytkowania.
Jeżeli dane elementy tego wymagają są one wymieniane na nowe (w szczególności elementy, które są mocno eksploatowane – opony, łańcuch etc.).
Wszystkie dobierane elementy są dobierane pod kątem danego modelu roweru – są to elementy oryginalne, dedykowane dla danego typu, bądź lepsze jeżeli występują już nowsze elementy pasującego dla tego roweru.

 

Czy Certyfikat B2H to gwarancja?

 

Tak i nie. Certyfikat B2H nie jest gwarancją w rozumieniu przepisów prawa.
Jest natomiast gwarancją, że rower jest w co najmniej bardzo dobrym stanie technicznym (co do zasady większość rowerów jest w stanie doskonałym) i gotowym do cieszenia się z jazdy.

Dostępne rowery z certyfikatem B2H: